Rodzinna

Sesja rodzinna to rodzaj fotografii od której zaczynałam swoją przygodę z aparatem. Po latach wciąż mam do nich ogromny sentyment. Mimo, że obecnie dużo pracuję na reportażach ślubnych, nie wyobrażam sobie zrezygnować z fotografii rodzinnej/lifestyle.

O sesji…

Zapraszając mnie do swoich domów, pozwalacie mi być bliżej. Pozwalacie obserwować swoje szczęście. Rodziny z którymi miałam już okazję pracować, wiedzą jak ważna jest dla mnie bliskość, dotyk i czułość. Czuje się szczęściarą mogąc uwieczniać takie chwile. Sesja rodzinna to wielka pamiątka.

Sesja rodzinna, noworodkowa, to w niej pojawia się niewątpliwie element intymności. Czasami mam wrażenie, że poświęcając sobie uwagę zapominacie zupełnie o mojej obecności, co jest ultra wspaniałe. Wtedy właśnie mój palec znajduje się na spuście migawki i ważny czas waszego życia zostaje zamknięty w fotograficznym kadrze. Reasumując, bardzo lubię sprawiać, że czujecie się swobodnie i komfortowo. Atmosfera na sesji jest dla mnie bardzo ważna.

Wspaniała rodzina

Sesja, którą dziś chcę Wam pokazać to pierwsze tygodnie życia Antosi. Bardzo lubię, gdy rodzice biorą do siebie moje wskazówki odnośnie spotkania. W rezultacie, wspaniale przygotowują się do zdjęć. To sprawia, że pracuje nam się lepiej, a sesja jest spójna.

Jowita i Kamil, wspaniali, uśmiechnięci młodzi ludzie i dom w którym panuje ciepła atmosfera. Przyjemne jasne wnętrze, w którym królowały wspomnienia w ramkach i kwiaty. Podczas powstawania ujęć, postanowiliśmy wykorzystać salon, kuchnię, oraz sypialnię. Całość galerii dopełniają piękne dziecięce detale. Podczas spotkania znaleźliśmy czas na przyjemną rozmowę i pyszną kawę. Mała Antonina spisała się na medal. Pamiętajcie proszę, że na sesji lifestyle z maluszkiem priorytetem jest dbanie o jego komfort. Zawsze powtarzam, że to maluszek wyznacza nam rytm sesji. Wszystko odbywa się w ciepłej i dobrej atmosferze. Dlatego zawsze znajdziemy czas na przerwę. Potrzeby malucha są priorytetem.

Sesje lifestyle dobywają się w zależności od pory roku między godziną 11-14. Ze względu, na pracę świetle zastanym.

Zapraszam do oglądania. DreamBigPics